Kariera

DK EN

Od Gørlev i Nakskov w Danii po Rybnik w Polsce, dążymy do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla żywności i naszych pracowników. Crispy Food to miejsce, w którym spotykają się osoby z małymi i dużymi marzeniami. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, aby rozwijać i rzucać wyzwania w branży najnowszymi trendami, a jedynym sposobem na odniesienie sukcesu jest wspólna praca. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni w osiąganiu naszych wspólnych celów.

Kim jesteśmy

150

Pracowników

2

Kraje

3

Lokalizacje
Career Crispy Food
Career Crispy Food
Career Crispy Food

Rozwój i współpraca

W Crispy Food cenimy sobie współpracę i nieformalne środowisko, w którym praca zespołowa między działami jest niezbędna. Mamy wielu specjalistów, a ponieważ wspieramy się nawzajem w razie potrzeby, czyni nas to bardziej elastycznymi i zapewnia wgląd w zadania i procesy każdej ze stron. Wierzymy, że różnorodny wkład i perspektywy wzbogacają naszą pracę i wzmacniają nasze wspólne cele. Jako nasz pracownik masz wyjątkową okazję do rozwijania swojej roli i kształtowania kariery w organizacji. Zachęcamy do podejmowania inicjatyw i innowacji oraz wspieramy w pełnym wykorzystaniu potencjału. Wspólnie tworzymy dynamiczne i integracyjne miejsce pracy, w którym Twoje pomysły i wkład mają znaczenie.

Zrównoważony rozwój

W Crispy Food jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zieloną transformację i naszego wsparcia dla lokalnych społeczności, takich jak inicjatywa Stop Food Waste. Dążymy do zmniejszenia naszego wpływu na środowisko i wdrażania zrównoważonych rozwiązań w każdym aspekcie naszej działalności. Nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w tych wysiłkach, wnosząc innowacyjne pomysły i zrównoważone rozwiązania. Dotyczy to zarówno naszych procesów produkcyjnych, jak i produktów. Jako pracownik Crispy Food stajesz się częścią organizacji zajmującej się promowaniem ekologicznych rozwiązań, produktów i wspieraniem lokalnych inicjatyw.

Why should you join our Crispy Food community?

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Jesteśmy ZAANGAŻOWANI, aby wspólnie, w najlepszy możliwy sposób, przy współpracy z klientami osiągać wspólne cele.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Bierzemy ODPOWIEDZIALNOŚĆ za pracę własną oraz naszych kolegów.

Szacunek

Szacunek

SZANUJEMY, że myśli, uczucia, doświadczenia innych są tak samo ważne, jak nasze własne.

Upoważnienie

Upoważnienie

Jesteśmy UPOWAŻNIENI do podejmowania decyzji w zakresie naszych stanowisk pracy.

Benefity

Benefity

Oferujemy korzystne benefity pracownicze.

Możliwości kariery

Możliwości kariery

Każdy ma inne aspiracje zawodowe. Bez względu na to, jakie są Twoje cele, Crispy Food jest dedykowane dla Ciebie i dla Twojego sukcesu.